راههای بهتر زیستن

 
پیشگویی با سه تاس (روش اول)
نویسنده : غزاله تمیمیان - ساعت ۱۱:٤٦ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۳ اردیبهشت ،۱۳٩٢
 

برای انجام این فال به سه عدد تاس کوچک و همچنین صفحه ای شبیه به تصویر زیر احتیاج دارید. برای تهیه این صفحه می توانید دایره ای به قطر ۳۵ سانتی متر بر روی کاغذ رسم کرده و سپس آن را به ۱۲ قسمت مساوی تقسیم کنید.

 

هر کدام از این قسمت ها ( خانه ها ) به موارد بخصوصی مربوط هستند. تاس ها باید با دست چپ و از فاصله کمی بر روی صفحه ریخته شوند که بر حسب وضعیتی که قرار می گیرند می توانند یک ، دو و یا سه خانه را اشغال کرده و عددی از یک تا شش برای آن خانه نشان دهند.

برای اطلاع از تفسیر اعداد به دست آمده و خانه های مورد نظر به ادامه مطلب بروید.


 
 
پیشگویی با دو قاپ (دو تاس)
نویسنده : غزاله تمیمیان - ساعت ٩:٥٠ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۳ اردیبهشت ،۱۳٩٢
 

طریقه کار به این صورت هست که :

1) ابتدا رو کاغذ بی خط دایره ای به قطر 11 یا 12 اینچ (28 الی 30 سانتی متر) بکشید.

2) برای گرفتن پاسخ سوالی که در ذهن دارید به تاس ها بدمید و اگر مایل بودید ورد معروف تاسچی ها را بخوانید (آدا آدا ایو آدا دیا)

3) بعد در حالی که دو تاس را در مشت می چرخانید بر سوال خود تمرکز کنید یا آن را بر زبان آورید.

4) تاس ها را درون دایره بریزید.

5) تعداد نقطه های روی دو تاس را جمع کنید و بر اساس توضیحات ادامه مطلب آن را تفسیر کنید (حتی اگر یک تاس هم درون دایره بیفتد عدد آن را در نظر بگیرید)

نکاتی در مورد این فال :

الف) تاسچی ها معتقدند که 9 روز پس از فال گیری پیشگویی واقع خواهد شد.

ب)اگر یک تاس خارج از دایره بیفتد : آرزویتان به هر حال برآورده می شود - اینجا باید افکار ژرف خودتان سلسله آرزوها را بجنباند.

ج) اگر دو تاس بیرون دایره بیفتد : آرزویتان زودتر از آنچه فکرش را بکنید برآورده خواهد شد. ایمان داشته باشید نیکی و خیر همراه شماست و هر آنچه بخواهید برایتان فراهم می آورد.